Urodziny w Benihanie

Urodziny! To nas wszystkich łączy! Każdy z nas raz do roku świętuje nadejście tej magicznej daty. Świętujemy z wyjątkowymi dla nas osobami, w wyjątkowy sposób… To idea spędzania razem czasu i celebracji tej ważnej daty w kalendarzu oraz tworzenia pięknych wspomnień z najbliższymi. Spędź urodziny we wspaniałej atmosferze, z wykwintnym, japońskim jedzeniem, unikalnymi sztuczkami kulinarnymi, przygotowywanymi przez naszych zabawnych kucharzy, przy każdym ze stołów teppanyaki.

 

Tak, to właśnie w restauracjach Benihana na całym świecie urodziny naszych gości są hucznie świętowane i stały się znakiem rozpoznawczym całej rodziny kultowych restauracji teppanyaki. Jubilaci spotykają się ze swoimi przyjaciółmi, rodziną przy stołach teppanyaki, jedząc przygotowywane na ich oczach japońskie dania i biorąc czynny udział w jedynym w swoim rodzaju zabawnym i oryginalnym kulinarnym show. W kwestii urodzin wyznajemy jedną zasadę –ten dzień musi być niezapomniany i unikalny, tak aby zapadł w Waszej pamięci. To jedyna restauracją typu teppanyaki w Warszawie, słyniemy z uśmiechniętych komunikatywnych kucharzy, znanej i docenianej na całym świecie kuchni japońskiej oraz niesamowitej atmosfery.

 

Aby świętowanie było niezapomniane przygotujemy unikalny koncept imprezy urodzinowej z pokazem kulinarnym, z gotowaniem na żywo. Nasi kucharze zabawią Was  teatralnymi sztuczkami wykonywanymi przy Waszym stole teppanyaki. Zaproponują różnorodne menu urodzinowe, w którym każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Miłośnicy owoców morza i steków będą niewątpliwie zachwyceni naszymi propozycjami potraw z karty posiłków Hibachi. Nie zapomnieliśmy także o potrawach wegetariańskich, które również znalazły się w naszej urodzinowej propozycji.

 

Co nas jeszcze wyróżnia? Imponujące sztuczki kulinarne w połączeniu z ogniem i wyśmienitymi potrawami są symbolem urodzin w Benihanie. Sprawimy, że Twoi goście będą oczarowani i zachwyceni przyjęciem. Nasi kucharze teppanyaki mówią zarówno po polsku i po angielsku, zabawiając Ciebie i Twoich gości kulinarnymi sztuczkami. Przygotowywane tricki – kultowy wulkan z cebuli czy zabawy z jajkami są zarówno świetną atrakcją na randkę, jak i na większe przyjęcia. Jeżeli preferujesz bardziej intymną atmosferę dysponujemy zamykanym VIP Room’em Posiadamy ogromny wybór koktajli, japońskich i międzynarodowych alkoholi. Na życzenie naszych gości organizujemy dla grup degustacje wybranych trunków, w tym najlepszego  na świecie japońskiego whisky.

 

 

STAŃ SIĘ CZĘŚCIĄ DOŚWIADCZENIA BENIHANY

W prezencie na Wasze urodziny mamy dla Was prezent. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną, limitowaną ofertę urodzinową. Wystarczy tylko zarezerwować stolik na urodziny dla grupy powyżej 4 osób, pokazać dowód z data urodzenia, a jubilat otrzyma od nas w prezencie Prosecco DiVici DOC . Ci którzy będą chcieli spędzić urodziny w Benihanie w większym gronie, w 6 osób lub więcej osób otrzymają od restauracji szampana Champagne Mumm Cordon Rouge Brut. Nasza urodzinowa oferta jest ważna od 23-go lutego do 30 kwietnia.

 

 

Urodziny? Tylko w Benihanie!

Katarzyna Wiśniewska

Nr. + 48 734 138 822

Rezerwacje: marketing@benihanapoland.com